Dystrybutor wody do biura – czy to się opłaca?

Szukasz sposobów na obniżenie kosztów w biurze, przy tym nie chcesz zrezygnować z komfortu swoich pracowników podczas pracy? Zdecyduj się na kupienie dystrybutora wody do biura lub wynajem urządzenia.  W tym artykule omówimy, dlaczego inwestycja w nowoczesny dystrybutor wody do biura może przynieść znaczne oszczędności dla Twojej firmy.

Dystrybutor wody do biura to wygoda dla pracodawcy

Dystrybutor wody do biura to komfortowe rozwiązanie nie tylko dla twoich pracowników, ale również dla Ciebie – właściciela firmy lub osoby zarządzającej. Korzystając z niego, masz możliwość dostosowania zamówienia do aktualnych potrzeb. Dzięki niemu już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o zakup wody butelkowanej, przechowywanie jej oraz utylizację. Jeśli prowadzisz większą firmę, możesz ustalić indywidualny harmonogram dostarczania wody.

Dystrybutor wody do biura to oszczędność dla pracodawcy

Dystrybutor wody do biura stanowi dla pracodawcy inwestycję, która może przynieść znaczne oszczędności finansowe. Urządzenia pozwalają zachować stałe koszty niezależnie od poziomu konsumpcji. Cena za litr wody źródlanej jest zdecydowanie niższa niż wody butelkowanej w przypadku butelek 0.5 litra i 1.5litra. Dodatkowo korzystanie z nich pozwala na zaoszczędzeniu na dostawie, za którą i tak nie trzeba płacić.

Dystrybutor wody do biura to elastyczne rozwiązanie

Kolejną korzyścią, którą daje korzystanie z dystrybutorów wody do biura jest możliwość wyboru pakietów. Niezależnie od tego, jak dużą firmę prowadzisz – czy zatrudniasz tylko 1, czy 2 osoby czy też 50 osób, możesz dopasować ofertę do swoich potrzeb. Jeśli masz małą firmę, możesz zdecydować się na np. dostawy do 4 lub 8 tygodni, Natomiast, jeżeli prowadzisz większą firmę,

Dystrybutor wody do biura dostarcza wysokiej jakości wody

Dystrybutor wody do biura dostarcza wodę wysokiej jakości. Jedynym warunkiem jest jedynie to, że musi pochodzić od sprawdzonego dostawcy. Takim dostawcą jest producent Naawa.

Przeczytaj także:  Kto jest właścicielem i producentem czekolady Milka?

W jego ofercie są dostępne dystrybutory wody butelkowe i bezbutelkowe. To urządzenia, które mają wiele funkcji oferują możliwość m.in.: podgrzewania wody, chłodzenia wody, regulacji temperatury wody, automatycznego napełniania wody oraz system filtracji wody.  Wybrany model dystrybutora wody może dostarczać wodę źródlaną, mineralną, pitną filtrowaną oraz odwróconej osmozy. Dzięki tak szerokiej ofercie, możesz wybrać dystrybutor wody do biura, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom.

Skorzystaj z oferty Naawa producenta dystrybutorów wody, zapewnij komfort swoim pracownikom oraz zmniejsz koszty związane z dostawą wody.

Artykuł Sponsorowany

Dystrybutor wody do biura – czy to się opłaca?
Przewiń na górę