Polecane samochody nie tylko do miasta

Wybór idealnego samochodu, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim, może być wyzwaniem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was przegląd polecanych modeli, które świetnie radzą sobie w różnych warunkach. W artykule omówimy małe auta, takie jak SEAT Ibiza, oraz rodzinne SUV-y, w tym CUPRA Ateca i CUPRA Formentor.

Małe auta osobowe od lat cieszą się wielką popularnością wśród mieszkańców dużych miast i aglomeracji. SEAT ma w swojej ofercie kultowy mały samochód osobowy – SEAT Ibiza. Pierwszy SEAT Ibiza został zaprojektowany przez Giorgetto Giugiaro i wyjechał z fabryki w Barcelonie w 1984 roku. Aktualnie w salonach czeka na klientów piąta generacja SEAT-a Ibizy. Każda była tworzona z myślą o tym, aby wyróżniała się stylistyką na tle innych miejskich samochodów osobowych. Każda oferowała niezrównaną w tej klasie dynamikę, funkcjonalność, wygodę i bardzo dobre wyposażenie.

Obecna wersja kultowego modelu SEAT-a jest piątą generacją Ibizy i jest to mały samochód pełen najnowszych technologii, dzięki którym jest jednym z najbardziej komfortowych, najbezpieczniejszych i najprzyjemniejszych w prowadzeniu samochodów w swojej klasie.

Rodzinne SUV-y

Dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni i funkcjonalności, idealnym wyborem mogą być rodzinne SUV-y. W gamie modeli marki CUPRA znajdziemy pojazdy, które spełniają wszystkie wymagania rodziny, a jednocześnie oferują sportowe osiągi i nowoczesne technologie.

CUPRA Formentor

CUPRA Formentor to rodzinny crossover, który stanowi unikalną propozycję na rynku samochodowym. Jest bowiem połączeniem praktycznego auta typu SUV z wyglądem przypominającym samochody coupe, a wrażenia za kierownicą przywodzą na myśl klasycznego hot hatcha. Dzięki tym cechom CUPRA Formentor błyskawicznie zyskała duże grono fanów. Świetnie sprawdza się również jako auto dla rodziny, oferując przestronne wnętrze i praktyczny bagażnik. Duża liczba wersji wyposażenia i szeroki wybór jednostek napędowych pozwala trafić w różne potrzeby klientów.

CUPRA Ateca

CUPRA Ateca to prawdziwy sportowy SUV dla rodziny. Jest autem o wielu twarzach, co m.in. umożliwia odpowiedni wybór ustawień do charakteru jazdy w danym momencie. Auto potrafi być spokojnym, płynącym po drogach krążownikiem do pochłaniania kolejnych kilometrów, jak również pełnym dynamiki i dającym wiele przyjemności z jazdy autem sportowym. Zwłaszcza w najmocniejszej odmianie, gdzie pod maską pracuje 300 koni mechanicznych. CUPRA Ateca to także SUV z dużym bagażnikiem – w zależności od rodzaju napędu (na wszystkie koła 4Drive lub na jedną oś) może oferować od 485 do 510 litrów pojemności bagażnika.

Przeczytaj także:  Jak zacząć kolekcjonowanie srebrnych monet z Polski z okresu PRL?

Atrakcyjne finansowanie

Wybierając samochody rodzinne z gamy CUPRA, możesz skorzystać z atrakcyjnych opcji finansowania oferowanych przez Volkswagen Financial Services. Zarówno klienci indywidualni, jak i firmy mogą liczyć na korzystne warunki leasingu lub kredytu.

Art. Sponsorowany

Polecane samochody nie tylko do miasta
Przewiń na górę