Jesteśmy doradcami biznesowymi
— zaczynamy od słów, a słowa zmieniamy
w konkrety, które zwiększają wyniki przedsiębiorstwa

To Ty robisz pierwszy krok (np. na tej stronie), ale my wykonujemy wszystkie następne: najpierw pomagamy wyznaczyć cele, a potem pomagamy je osiągnąć

Najlepiej jest umówić rozmowę

Z uwagi na napięty grafik spotkań czasem nie możemy odebrać telefonu. Gdy znamy termin rozmowy z góry, możemy dokładnie się przygotować i poświęcić Ci całą potrzebną uwagę.

Wierzymy, że tak właśnie powinno się rozmawiać o poważnych sprawach.

Dlatego poprosimy:

ZOSTAW NUMER
 
WYPEŁNIJ DARMOWY TEST
 
Sprawdź, w jakiej kondycji jest Twoja firma i czy potrzebuje konsultacji
— całkowicie gratis.
To 25 pytań, które pokażą Ci, gdzie znajdują się najbardziej obiecujące obszary do zmiany.
Będą idealnym wstępem do ewentualnej rozmowy o dalszej współpracy.
Znasz swoją firmę, więc odpowiedzi zajmą Ci tylko chwilę. Kliknij poniżej:
Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do usłyszenia!

Przesłanie danych osobowych za pośrednictwem formularzy jest równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie. Zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Wszelkie dane osobowe przesyłane za pośrednictwem formularzy są administrowane i przetwarzane przez Praktyka Biznesu Radosław Martyniuk i nie są udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem sytuacji wynikających z innych przepisów prawa. Dane służą wyłącznie w celu nawiązania współpracy i/lub przesłaniu zamówionych informacji lub materiałów. Przetwarzanie danych ustanie w terminie do 3 miesięcy od daty ustania powodu przetwarzania lub na żądanie uprawnionego podmiotu, o ile pozostałe przepisy prawa nie stanowią inaczej. Uprawnione podmioty mają prawo do wglądu, żądania korekty, a także usunięcia danych osobowych.

Praktyka Biznesu
nic nie zastąpi praktyki

Kraszewskiego 35e
05-071 Sulejówek
NIP 5422921794
REGON 200672182

© by Praktyka Biznesu 2022

Praktyka Biznesu to zespół doradczy pomagający poprawiać wyniki firm w całym kraju i w różnych branżach. Działamy na bazie twardych liczb, wszechstronnego doświadczenia i sprawdzonej na rynku wiedzy. Zostaw nam numer lub napisz: — porozmawiajmy, jak możemy rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.